pondělí 12. září 2016

Polostěhování

Blogspot mě lákal už dlouho, vlastně při zakládání prvního blogu s touto adresou jsem váhala, kde jej založit... a vyhrál blog.cz. Ale teď se setkáváme na blogspotu. Jak je to možné?

Ti z vás, kteří sem zavítali přes odkaz na blog.cz už malinko tuší, psala jsem o tom, co se chystá, v červnu. Jenže tehdy jsem už blogspot brala jako hotový. Až časem mi došlo, že to neuspořádané menu potřebuje předělat, že design by měl vypadat jinak, a že vlastně vůbec nechci, aby to tu bylo jako na blog.cz. Chtěla jsem nové názvy rubrik v menu, udělat obrázky k článkům se stejnými tématy, fungující rozbalovací menu (to je základ, ono když desetkrát se chcete někam dostat a pokaždé se vám menu zavře, není to zrovna v pořádku). A tak se setkáváme zde, na - podle mne - téměř hotovém blogspotu.
Zezačátku jsem si myslela, jak blogspot bude vedlejší k blog.cz, chtěla jsem si zde vyzkoušet mé tehdy pouze teoretické znalosti s html... ale poté, co jsem asi 3 týdny upravovala šablonu, jsem se tu zabydlela. Vzhled možná není po chuti všem, nicméně je přesně podle mne. Takhle nějak na mě sloni v ráji působí.

 
Doufám tedy, že i vám se zde zalíbí a dáte tomuto blogu šanci :)

Reakce:

2 komentáře:

 1. vrchní menu napsáno perem ani papírenští sloni ti negunguje.

  Ijacek.007

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Obě menu jsou zatím rozpracovaná, jen vypadají tak, jak mají. Zatím nemám co za odkazy do nich doplnit, články budou až později, tím se tento problém vyřeší.
   I tak moc děkuji za upozornění :)

   Vymazat

Děkuji moc za případné komentáře. Odpovědi se dočkáte brzy :)
(Nezapomeňte přidat odkaz na svůj blog!)